Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EKF-Sportszervező jelentkezés....

EKF-Sportszervező jelentkezés. Valaki segítene? Elsősorban olyanok válaszát várom akik tapasztalatból írnak!

Figyelt kérdés
Szeretnék idén újraérettségizni és jelentkezni Egerbe sportszervező bsc. nappali tagozatára. Mik a tapasztalatok? Jó a közösség,oktatás? Milyen lehetőségeim vannak? Ha államilag támogatott képzésre vesznek fel kb mennyiből jövök ki ha kollégium + napi élet (kaja,bulik stb) kell fizetnem? És ha másik egyetemről jelentkezek át,mik a teendők? Köszönöm a választ/válaszokat előre is. !!

2014. febr. 3. 15:53
 1/1 anonim válasza:

Én most kezdem a második félévemet sportszervezőn az EKF-n.Hát a suli nagyon jó ha megtalálod a társaságot akkor az is.,a várost is szeretem,de ennek a szaknk szerintem nem sok értelme van. Sportolási lehetőségeket nem is kezdem sorolni mert kb. mindent csinálhatsz a világon. Annyira jól fel van szerelve hogy azok a barátaim is irigykednek akik pl. a TF-re járnak. Na a szakról azt tudom mondani h nem fogsz tudni belőle megélni. Nagyon sokan végzik ezt az országban és kevés rá a kereset. Inkább a tesi-edzőt ajánlom vagy a tesitanárit. De gyere Egerbe én azt mondom. Én albis vagyok és két hétre költeni 20ezret hozok de mindig viszek haza igazából bulifüggő. A völgyben 1000ft is elég hogy nehezen találj vissza a lakásba vagy koliba. Ha kolis vagy akkor ezek a lehetőségeid: [link]

Szóval a közösség jó az oktatásban meg hol nincsenek hibák de az eddigi tanáraim 99%át szeretem. Tapasztalatból azt mondom ne szervezős legyél de tesis szakot érdemes választani.

Remélem segitettem vmit.

2014. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!