Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen jobb a...

Melyik egyetemen jobb a műszaki menedszer szak?

Figyelt kérdés
BME vagy Óbudai egyetem? Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2014. febr. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

BME!


De amúgy egyik se. Ez egy ilyen mix szak. Most akkor közgazdász vagy mérnök akarsz lenni? :D


Már meglévő diploma mellé jó kiegészítésnek.

2014. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. nem akarod kiemelni a kérdésed, hátha úgy többen válaszolnak rá?
2014. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én pannonra járok, itt nagyon nehéz. Magas követelmények,tele beugrókkal. Amúgy hasznos szak tud lenni, ha érdekel. Ugyanis szükség van olyna emberre aki ért egy kicsit a mérnöki részhez, és egy kicsit a gazdasági részéhez. Hiszen mi többet tudunk mint egy mérnök(gazdasági szempontból), és többet mint egy közgazdsász(mérnöki szempontból). Aki azt mondja, h felesleges elvégezni...mondjon nekem olyan szakot amivel biztosan el tud helyezkedni...ismerek én villamos és gépészmérnököt is akik egy éve munkanélküliek. Ez mind attól függ, hogyan adod el magad, és hogyan állsz hozzá a dolgokhoz.
2014. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!