Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zeneművészeti középiskola...

Leella kérdése:

Zeneművészeti középiskola magánének szak után mennyi esélyem van a Színművészeti egyetemre bekerülni zenés színész szakra?

Figyelt kérdés
9.es vagyok szóval még lenne egy kis időm addig... Mit kellene csinálnom?

2014. febr. 4. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Színművészeti egyetemmel egy gond van, hogy nagyon keveset vesznek fel, és olyan szűrőkön kell megfelelni, amikre nem elég az eltökéltség vagy a nagyon erős akarat..


a másik meg, hogy elsőre nagyon kevesek kerülnek be, ugyanakkor ha hiszel benne, ne állítson meg bárki bármit ír

2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
engem felvettek,és elvégeztem! hidd el,nagyon sokat küzdöttem,de megérte! ha tényleg van tehetséged,akkor hajrá,próbáld meg! :)
2014. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

színészgábor, hogy érted, hogy nagyon sokat küzdöttél?

sokadszorra vettek fel vagy micsoda?

2014. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

elsőre felvettek,viszont megmondták ott,hogy tehetséges vagyok,de idézem "ugye tudja,hogy a bentmaradásért küzdenie kell. tehetséges,nem szabad szorgalmatlannak lenni,hajrá!"

ezeket a szavakat sose felejten el :) akkoriban látták,hogy kicsit félénk vagyok és egy picit hanyag,de megjavultam,és sikerült!

2014. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
persze,sokan nem törődnek ezzel,de én pont jó embereket "fogtam ki"!
2014. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

középiskola után egyből felvettek? vagy később


egyébként grat! tehát nem lehetetlen :D, az veszi el az ember kedvét, hogy nagyon sok fordulós, vagyis nem veszi el a kedvet csak az esélyeket látva, nem jó dolgokon gondolkodik

2014. márc. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

köszi! :)

középsuli után egyből felvettek,igen. mondjuk középsulis koromban heti 2x jártam egy drámacsoportba. ez is sokat segített. én azt mondom,hogy meg kell próbálni!

2014. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi a biztatást... De milyen iskolába jártál előtte? És a milyen táncot kellene hozzá tanulnom?
2014. márc. 11. 21:04
 9/10 A kérdező kommentje:
És milyen szakra jártál?
2014. márc. 11. 21:05
 10/10 anonim válasza:
én egy középsuliba jártam,drámás osztályba,és mellette még egy drámaszakörre is jártam. táncot úgy igazán nem kell tanulnod,csak ne legyél falábú. azért keringőzni csak tudsz :D szóval én dráma szakra mentem gimibe.
2014. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!