Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a bejutásra?

Van esélyem a bejutásra?

Figyelt kérdés

Karinthy Frigyes,Madách Imre amit nagyon szeretnék.(angol kéttan,angol haladó nyek)A felvételim 72 pontos lett.

Az eddigi pontjaim: Karinthy-114/150, Madách-203/270.

A szóbelik meg remélem jól sikerülnek. Van esélyen valamelyikbe? Nagyon szeretném,ha sikerülne.



2014. febr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóbelin jól teljesítesz, akkor simán van esélyed! :) Én is a Madáchba szeretnék menni...
2014. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Karinthyban nem elég. Nekem 125 pontom van most és németre mennék , nem tudom van-e esélyem. A Madáchban pedig valahol itt láttam a gyakorin hogy valahol 203 körül volt az utolsó szóbelire behívott pontszáma(angolon)
2014. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt a végéről, hogy -tavaly
2014. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Madách!!!!! :) ;) nekem 220 pontom van
2014. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát most eléggé felvitték a Madáchnál a ponthatárt 212 volt a legalacsonyabb. :@

(Nekem 213 lett, így csak 4 évfolyamosra hívtak be, de már nem is szeretnék odamenni.)

2014. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 220 pontos vagyok, fentebbről, már én sem szeretném a Madáchot :( Nem tetszett a szóbeli, a szóbeliztetők, én sem remekeltem és az iskola hangulata sem tetszett. Most voltam itt először, de nem éreztem jól magam benne. Mielőtt kijönne az ideiglenes lista már tudom, hogy megfordítom a sorrendet, a Lászlót favorizálom a Madács helyett. Na persze mindez csak a Karinthy mögött :)
2014. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat : Madách
2014. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!