Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik OKJ-s iskolát ajánlanát...

Melyik OKJ-s iskolát ajánlanátok Pesten?

Figyelt kérdés

Rendszergazdai iskolát szeretnék végezni. Tudom, hogy sokan jelentkeznek ilyen szakra, és hogy egyetemhez képest kevesebbet ér... stb.

Sajnos az általam látogatott iskolákról erősen vegyes vélemények vannak, és nem igazodom ki.


A kérdésem az iskolára vonatkozik! Tehát melyik budapesti okj-s iskolát ajánljátok, és miért?

(nappali képzésre jelentkeznék érettségi után)



2014. febr. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Számalk
2014. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt néztem. Tetszik. Láttam jó szakot is. De sok rosszat is olvastam róla.

El fogok menni nyílt napra.. sajnos későn vettem észre hogy ma volt.


Viszont vegyes vélemények vannak róla neten.. ezért érdekel még másik suli is (+hátha nem indul a szak)

2014. febr. 6. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy összességében az okj-s képzések kalap sz.rt sem érnek. a számalkon ki lehet fogni egy-két motiváltabb tanárt, viszonylag komolyan veszik a hiányzást és elég szervezettek voltak, pl nem maradt el óra előzetes bejelentés nélkül.
2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Számalkról én is elég jó információkat hallottam, EFEB? Knowledge Kft?
2014. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!