Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczaisok! Biológia tagozat?

Apáczaisok! Biológia tagozat?

Figyelt kérdés
Biológia tagozat szóbelin miket kérdeznek? Milyen típusú kérdések vannak? Bioszból általános kérdések vannak, vagy kapsz egy állatot és azt jellemezd? Melyikre hajlanak jobban ember, állat, növénytan? Kémia inkább elméleti, vagy keményen a számítási feladatokra hajlik?
2014. febr. 7. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ma voltam, először magamról kérdeztek,onnan átkanyarodtunk a kémiára a breaking bad kapcsán. Egy reakció egyenletet kellett felírni. Aztán jött a biosz, amihez szerintem nem kellett túl sok lexikális tudás, inkább a következtetőkészségemet vizsgálták, a gondolatmenetemet.Végül arról volt szó hogy miért tértek át az evolúció során az állatok a stabil testhőmérsékletre.Szerintem jól sikerült, nagyon jó fej volt a tanár aki kérdezett és mellette egy nő ült aki nem igazán beszélt. Elemezni nem is kellett, inkább csak kérdezett, én meg kifejtettem a válaszom.

Remélem neked is jól sikerül:)

2014. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm én szerdán voltam szerintem ugyanazoknál a tanároknál, remélem jól sikerült:)
2014. márc. 1. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Felvettek ?
2014. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!