Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező informatikusnak...

Programtervező informatikusnak Miskolci Egyetem vagy Nyíregyházi főiskola?

Figyelt kérdés
Diákélet, csajok és hogy melyik suli jobb a munkaerő piacon?

2014. febr. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miskolcnak magasabb a presztizse... Buli, diákélet meg mindenhol van.
2014. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik lenne közelebb?


Én ismerem mindkettőt, és szerintem ugyanolyan színvonalúak hiába az egyik egyetem a másik pedig fősuli.


Van mindkét helyről olyan ismerősöm aki azonos helyen dolgoznak, és ugyanannyit keresnek, sőt van ír-ben is ismerősöm ugyanezen felállással, szóval a két fenti helyről jöttek. :)

2014. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
miskolci közelebb van
2014. febr. 10. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában nem a végzés helye számít, hanem a tudás... Bár azért egy Főiskolát messziről kerülnék, amikor ilyen alacsony pontszámokkal is be lehet kerülni komoly Egyetemekre is... Azért meg nincs értelme egy "főiskolát" választani, mert ott könnyebb megcsinálni. Mivel az infó pont az a terület, ahol a későbbiekben pár év múlva munka közben fogsz rádöbbenni, hogy amit tudsz, annak csupán 5%-át teszi ki az egyetemen megtanult anyag...
2014. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!