Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételinél az érettségi...

E-felvételinél az érettségi eredmények > vizsgaszándékok résznél hogy kell megadni az előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés
Szóval 12.-es vagyok, a 2013-as őszi érettségin leérettségiztem angolból meg infoból középszinten. Év végén (2014 májusban) szeretnék infoból emeltet csinálni, meg a többi tárgyból is középszinten(magyar,matek,töri). Azt mondta az osztályfőnököm, hogy írjam be mindet, az infot pedig kétszer, úgy, hogy az egyiknél pipáljam ki az emeltet a másiknál meg hagyjam üresen. Csak az a gond, hogy a felvi nem fogadja el, ha kétszer szerepel benne ugynaaz a tantárgy. Tudom, hogy ezen nem múlik olyan sok minden, mert már úgyis jelentkeztem az összes érettségire, meg a súgóban is az van, hogy: "A rögzített vizsgaszándékot csak ellenőrzésre használjuk, vagyis azt tekintjük meg, hogy a mentett adatokat figyelembe véve Ön várhatóan teljesíteni fogja-e a felvett jelentkezési helyein meghatározott érettségi követelményeket", csak jó lenne azért rendesen kitölteni.

2014. febr. 11. 13:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Annak, akit esetleg érdekel, mert hasonló helyzetbe került: ma felhívtam az oktatási hivatalt és azt mondták, hogy csak az emeltet írjam be...
2014. febr. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!