Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen/főiskolán mennyire...

Egyetemen/főiskolán mennyire veszik komolyan a Testnevelést?

Figyelt kérdés
Műszaki szakon.
2014. febr. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2-4 félév kötelező, viszont kb azt veszel fel, amit akarsz. Ebbe beletartozhat tenisztől kezdve falmászáson át a küzdősportokig bármi.
2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BME-n általában be kell járni (70%), de kurzus függő is: van aki vezeti (többség), van aki nem vezeti a jelenléti ívet.
2014. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és mennyire származhat hátrányom abban ha ügyetlen vagyok pl gyűrű stb. pl kötélre se tudta soha felmászni. Ez miatt ugye nem bukok kreditet vagy ilyesmi?
2014. febr. 11. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy: bukni nem fogsz. Csak bejárás kell, hogy ott milyen béna vagy az mindegy.


Kettő: nem kizárt, hogy van atlétika (bár én BME-n nem tudok róla), de ha nem az érdekel, akkor nem veszed fel. Általában fel veszel valamit (egy harcművészetet, úszást, korcsolyát, testépítést, focit, táncot, bármit) és azt csinálod, nyilván nem azt veszed fel, amiből nagyon béna vagy. Valamit csak találsz, amiben annyira nem vagy béna és kicsit szereted is csinálni (harcművészetnél ninjutsu/aikido elég lightos, tényleg nem kell hozzá semmi) vagy ha nem, akkor sincs gond belőle. Bent voltál, annyi elég.


Három: ha nagyon keresed, akkor biztos megtalálod azokat, ahol nem várják el, hogy egyáltalán dolgozz (talán röpladáról hallottam ezt?)


Tényleg nagyon sok választás van itt BME-n, mondjuk egyrésze félévente 5000-be kerül, de hát azért azt ki lehet bírni.


Én is szorongtam ezen eleinte, de tényleg nem vészes.

2014. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kosaraztunk

Meg csak aláírás kellett belőle

2014. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!