Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek arrol,...

Mi a velemenyetek arrol, hogyha valaki csal az erettsegin?

Figyelt kérdés
Pl. nem megengedett segedeszkozok segitsegevel. Abba ne menjunk bele, hogy hogyan, de a lebukasi esely kb. egyenlo a nullaval.
2014. febr. 13. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Régen, amikor azt mondták nekem, hogy az, aki csal, az saját magát csapja be, akkor még nem sokat tudtam kezdeni ezzel a kijelentéssel, aztán rájöttem az igazára. Ne csapd be magad... A csalók erkölcsi értékrendjéről meg inkább nem is beszélnék.
2014. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo. Engem idegesit, hogy en tanulok, de pl az ismerosom egy kukkot nem fog tanulni emiatt se irasbelire se szobelire es megis jobb lesz az enyemnel.
2014. febr. 13. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, tovább akar tanulni és majd rába... Rossz lesz neki :DD. Mondjuk az ilyen értelmi szintű emberek általában nem akarnak semmi komolyat az élettől.
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Azért tanártól is függ. Feltűnő, ha tankönyvszöveget ír valaki az esszében. Ilyenkor kivizsgálják és érvényteleníthetik, már ha akarják. Szóbelin is bukott már le egy szép hosszú hajú lány, aki ilyen gyanús írásbelit írt. A hátára volt ragtapaszozva egy MP3, hát ugrott az aktuális érettségije. Sajnos a javítón, ahol nem ismerte senki, simán átcsúszhatott ugyanígy.
2014. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!