Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a bkf?

Mennyire nehéz a bkf?

Figyelt kérdés

gondolok itt a Kommunikáció és médiatudományra és a Kereskedelem és marketingre. most másik egyetemre járok, de úgy érzem a jelenlegi szakomat nem nekem találták ki, azért gondoltam erre a két szakra mivel szeretnék majd pr-ral foglalkozni. de viszont most az első év teljesen kiesik + egy évet el szeretnék menni dolgozni h összeszedjem a tandíjra a pénzt. viszont így már 2 évet is csúszok és kimarad a tanulás is egy ideig. mennyire nehéz így elvégezni és mennyire gyakoriak a csúszások a hallgatók körében? és mennyire tanulós évközben + a vizsgaidőszakban.

előre is köszi :)



2014. febr. 14. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ész nem kell hozzá, az tuti.

Akárki elvégzi, ha akarja.

2014. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A BKF-en is ugyanúgy kell tanulni, mint mindenhol máshol, szóval nem lehet lébecolni, de ha készülsz, meg jársz is órákra, akkor nem lesz gond. Nyilván ha két év kimarad, úgy picit nehéz újra visszarázódni a tanulásba, de 1-2 vizsgaidőszak után meg fogod szokni.

Amúgy nem tudom mennyire vagy matekos, de a kereskedelem és marketingen van 2 féléves gazdasági matek, a kommunikáción nincsen, viszont oda emelt szintű érettségi kell a jelentkezéshez, ezeket érdemes figyelembe venni a döntéskor.

2014. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát a matekkal meg úgy állok h nem vagyok belőle nagyon jó de viszont ha valaki jól elmagyarázza akkor után megy. :)
2014. márc. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!