Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezési sorrend? BME-gazd...

Jelentkezési sorrend? BME-gazdmen, BME-nemzetközi gazd, BGF-KVIK kermark, BCE HR, BGF-KVIK turvend így jó vagy változtassak a sorrenden?

Figyelt kérdés

Tehát a jelenlegi sorrend:

1. BME-GTK gazdálkodás-menedzsment

2. BME-GTK nemzetközi gazdálkodás

3. BGF-KVIK kereskedelem-marketing ANGOL NYELVEN

4. BCE-KTK emberi erőforrások

5. BGF-KVIK turizmus-vendéglátás ANGOL NYELVEN


a turizmus-vendéglátás mindenképp az utolsó helyen hagynám, az érdekel a legkevésbé.


Jó így szerintetek, vagy változtassak rajta?



2014. febr. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért a BME-n akarsz gazdaságot tanulni? A szakok sorrendje szerintem korrekt.
2014. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

angol nyelven nem rossz dolog tanulni, de hatalmas összegű nyelvi hozzájárulást kell fizetni!!!!!!!!!! (hiába államilag támogatott helyet nyersz!!)


ha akarod linkelek neked!

2014. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyelvi hozzájárulást kell fizetni!!!
2014. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kell-e nyelvi hozzájárulást fizetni az idegen nyelvű támogatott szakokon?


Igen, az idegen oktatási nyelvű támogatott szakokon nyelvi hozzájárulást kell fizetni. Az erre vonatkozó információk a „Jelentkezés és a felvétel sajátos feltételei „ között találhatók.

A gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) és a nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) alapképzési szakoknál az eredményes tanuláshoz nyelvtudás szükséges,

angol nyelvből általános vagy szakmai, B2 (korábban középfokú) komplex (korábban C típusú) nyelvvizsga megléte szükséges, amit a felvételi eljárásban igazolni kell. A gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven) és a nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) alapképzési szakon államilag támogatott képzésben résztvevők 185 000 Ft/félév idegen nyelvi hozzájárulást fizetnek.

2014. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma 19:27 fizetősre megyek, a Corvinuson még a fizetősre is sok pont kell :( a BGF meg messze van, ezért a BME mellett döntöttem.
2014. febr. 14. 19:45
 6/8 A kérdező kommentje:
ma 19:30 Tudom, 170.000 Ft / félév a KVIK-en.
2014. febr. 14. 19:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2014. febr. 14. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Messze van:D ezt az indokot se hallottam még.

Tény, hogy mindenkit nyugtatok, hogy nem múlik olyan sok minden ezen a jelentkezésen, de azért ennél komolyabban is lehetne venni.

Szerintem nem túl sok értelme van angol nyelven tanulni, eleve sok nemzetközi kapcsolata van a sulinak, az angolosok meg semmilyen előnyt nem élveznek emiatt, mindenkinek ugyanannyi esélye van kijutni, a szakszavakat megtanulni meg elég egyszerű.

2014. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!