Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulira érdemes menni...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Melyik sulira érdemes menni biológia alapszakra? Szegedi Tudomány Egyetem vagy az Eszterházy Károly Főiskolára?

Figyelt kérdés

Hogy megértsétek a helyzetem egy vidéki falun lakok Gyöngyössolymoson, Gyöngyös mellett és nem tudok dönteni Eger és Szeged között, mivel Eger kb 53 km van onnan, ahol lakok, míg Szeged 239km-re és minden hétvégén haza szeretnék járni.

Figyelemben veszem azt, hogy milyen a biológiai képzése és a másik, hogy a röplabdát sport szerűen tudjam űzni az iskolában, mert nekem az is fontos.



2014. febr. 15. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy Zoológus szeretnék lenni, nem tanár. Melyikre érdemesebb menni, hogy nagyobb eséllyel vegyenek fel MSc-re?
2014. febr. 15. 19:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom becsmérelni az EKF-et, de azért az SZTE-nek nagyobb neve van, én biztosaan odamennék
2014. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Amikor valaki egyetemista akar lenni, akkor elvileg a tanulás neki az első... Egyébként a szegedi biosz talán a legjobb az országban, Egerről pedig azt sem tudtam, hogy van ott ilyen szak.
2014. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!