Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon unatkozom délután,...

Nagyon unatkozom délután, miután hazaérek az egyetemről, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem nagyon semmihez. Még így az első hetekben nem szakadok meg a tanulástól, a beadandókra is van még 5-6 hetem, meg amúgy sincs még az összes kiadva, zh-kra készülni meg felesleges még ilyen korán. Tanulmányi eredményeimmel nincs gond (eddig) 5,0 körül volt mindig az átlagom.


Igazából az a baj, hogy hazaérek, megnézem mi lesz holnap, ha lesz labor, vagy gyakorlat, arra felkészülök, és már ilyenkor 7-8 óra van mert általában sokáig vagyok az egyetemen, és nem tudok magammal mit kezdeni. És félek, hogy ez a búskomorság lassacskán rám telepszik, és már tanulni sem lesz kedvem....


Ja amúgy bme-gpkra járok most van a 4. félévem


Tud valaki valami ötletet adni ? ^^


Előre is köszönöm!



2014. febr. 18. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs életed az egyetemen kívül? Család, barátok, párkapcsolat, hobbi? Komolyan, semmi?
2014. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van párkapcsolatom, és imádom a barátnőmet, de ő 200km-re lakik innen, úgyhogy vele csak péntektől vasárnapig vagyok együtt , amit mindig nagyon várok.


A hobbiaim meg mind itthonülősek, például szeretek olvasni, hobbiból programozni néha, dokumentumfilmeket nézni.


Vannak haverjaim itt Budapesten, de én már nem szeretek bulizni így 21 évesen meguntam... nincs semmi ötletem :(

2014. febr. 18. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni...az megvaltoztat s nem leszel buskomor tobbe
2014. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
28%

Játssz valami nagyon jó játékkal, ami hosszú ideig leköt, és tudod élvezni :) pl. Red Alert 2, Yuri's Revenge, Tyrian 2000 stb.

Nálam ez bevált, én is itthonvagyok egyetem után, és sose unatkoztam még :)

2014. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy kis mozgás (sportolás) biztos jót tenne
2014. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)


4-es, hát már nagyon sokat játszottam, és szerintem már azokat unásig játszottam amit akartam. Egyedül még a Wow érdekelne, mert BC végén kiszálltam, de az időt viszont sajnálnám rá, na meg napi 2-3 óráért nem éri meg venni az előfizetést. A Steam fiókomba is ott csücsül kb egy tucat játék, de egyszerűen az új címek nem kötnek le 1-2 kivételtől eltekintve mint pl Dark Souls, várom a második részt, de sajnos a laptopom grafikus kártyája már nem fogja bírni szerintem.


A sport tényleg jó ötlet :) Régebben edzettem konditeremben, de mostmár görkorizni szeretek, meg jég korcsolyázni, csak az zavar, ha Bp-n görkorizom mindenki megnéz és zavarba jövök és elburkolok.... Például egyszer a Boráros téren úgy gondoltam jó ötlet leugrani a lépcsőn x) hát nem volt az...


De köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 18. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:

szivesen, maskor is

mondjuk en magambol indultam ki, en is egyetemista vagyok s delutanonkent neha elovett az unalom... nos kitalaltam, hogy elkezdek sportolni, mert a jatekok nem kotnek le, esetleg bosszantanak + egeszsegtelen eletmod ott kockulni szerintem.

2014. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!