Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskoláról mi a vélemény...

Melyik iskoláról mi a véleményetek Veres Péter Gimnáziumról, Óbudai Gimnáziumról, Körösi két tannyelvű Gimnáziumról, Berzsenyi Gimnáziumról, Bolyai Szakközépiskoláról? Például:tanárokról, gyerekekről, oktatásról, stb.

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Veres Péter Gimnázium eléggé erős gimnázium, főleg reál. Oda inkább bekerülni nehéz, bent maradni már annyira nem. Oda járók szeretik, én is oda szeretnék menni elsősorban. :)Tanárok rendesek, diákok közül vannak jó fejek, kötelező a néptánc, és valamilyen sport. Viszont eléggé nagyképű gimi. De ha szereted a matekot akkor biztos szeretni fogod a Verest is! A 8. legjobb középiskola Magyarországon!


Az Óbudai Gimnázium nem túl erős, eléggé középkategóriás. Nem annyira ismerem, de az oda járóktól azt hallottam, hogy jó. Egy jó írásbelivel (mivel szóbeli nincs) és jó nyelvtudással simán be lehet kerülni!


A Berzsenyibe rengetegen jelentkeznek, és a 33. legjobb középiskola Magyarországon. Jó vélemények vannak róla. Ha behívnak szóbelizni, akkor már nagy eséllyel bekerülsz ;)Közép-felső kategóriás, jó lehet oda járni!


A Kőrösi nem túl erős, de nekem nagyon szimpatikus középiskola. Nem mellesleg most, hogy Baptista lett, nemsokára nagyon meg fog emelkedni a színvonala is. Diákok is szeretik, a tanárok és a nyelvek jók, főleg az orosz és az angol. Mindenkit behívnak szóbelizni, egyáltalán nem nehéz bejutni, egy B-tervnek mindenféleképpen jó, ha minden szakad!


A Bolyai Szakközépiskoláról még nem hallottam, de nem lehet túl erős arra tekintve, hogy szakközép.


Hány pont lett az írásbelid? Hova szeretnél menni? Behívtak szóbelizni?

2014. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A matek 41 pont

A magyar 42 pont

Minden évben kitűnő tanuló voltam!

2014. febr. 24. 14:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenhova behívtak szóbelizni!
2014. febr. 24. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Veres hogy ment? Mikor voltál?

Óbudaiban nincs szóbeli.

Kőrösibe mikor mentél/mész?

Berzsenyiben milyen szako(ka)t jelöltél meg?


Hova szeretnél a legjobban menni?

2014. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A versbe múlt héten.

A körösibe jövőhéten.

A berzsenyiben tegnap voltam és ott a matek fizikát jelöltem meg.

2014. febr. 28. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
És hova szeretnél menni? :)
2014. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A VPG nagyon jó, és nem csak a matekosok számára, bár tény, hogy azt támogatják leginkább. Jó a légkör, jók a tanárok, sok a szabadidős lehetőség. Nem véletlenül áll a ranglista 8. helyén...
2014. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én így jelöltem be a sorrendet!

1.Veres

2.Óbudai

3.Körösi

4.Berzsenyi

5.Bolyai


Az óbudain és a Körösin gondolkozok,hogy megcseréljem-e őket?

Szerinted?

2014. márc. 8. 09:38
 9/12 anonim válasza:
Hova vettek fel végül? :)
2014. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A veresbe
2014. júl. 28. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!