Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének az ELTE Apáczai...

Sivatagi1996 kérdése:

Felvennének az ELTE Apáczai Csere János Gimnáziumba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A magyar felvételim 43 a matek 40 lett. Kémiából behívtak szóbelizni. 58,5 ponttól hívnak ami így jön ki hogy a matek központi 1X a magyar 0,5X számolják így nekem 61,5 pontom lett. Van esélyem bekerülni? 17 helyre 60 gyerek jutott ami ha jól számolom 3,5X túljelentkezést jelent? mitgondoltok? a szóbelin dől el minden? és még valami! Milyen egy apáczais szóbeli? a tétel mellett beszélgetnek is? miket kérdeznek? mennyi időt kapsz? hirtelenjében ennyi előre is köszi a válaszokat!

2014. febr. 18. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Hát ,elég erős suli ,de jó lett a felvételid ,szóval szerintem felvesznek ^^ Én is most felvizek xP
2014. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 41-41-et írtam, és nekem is 61,5 pontom lett, de ebben még nincsenek a hozott pontszámok, szóval szerintem 70 fölött vagy. Te is hétfőn jössz? :D
2014. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én pénteken szóbelizek kémiábó:-)
2014. febr. 23. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Most voltam szóbelizni, nem volt nehéz :D

Volt 6 elméleti kérdés, ami könnyű volt és 2 számítás (egyik egyből reakciórendezés)

Aztán kettő papírt kellett húzni, és azokra válaszolni.

Ha érdekel hogy mi volt a kérdés, írj privátot!

2014. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, hanyadik helyen vagy?
2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!