Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni magyar...

Van esélyem bekerülni magyar egyetemre, ha két évig szlovák középiskolában, két évig pedig magyar középiskolába jártam?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi szerint fognak nekem pontokat számolni? És ezt találtam : "a külföldi állam hivatalos nyelvén bármely közismereti tantárgyból legalább két tanévig folytatott és eredményesen befejezett tanulmányok teljesítése államilag elismert általános, egynyelvű, komplex típusú felsőfokú nyelvvizsgának." szóval nekem mindjárt fog járni a 40 pont?
2014. febr. 21. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar suliba Szlovákiában v. Magyaro-on?

Általában az utolsó két év eredményeit nézik

(felsőoktatásba történő felvételinél)

2014. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most hova jársz?
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magyarországon természetesen, Szlovákiában felvételit kell írni, nem pontrendszer van.

Most még szlovák középiskolába járok.

2014. febr. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!