Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet változtatni a bejelölt...

Lehet változtatni a bejelölt iskolák sorrendjén? Hogyan?

Figyelt kérdés
75 pontos felvételivel a debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba akartam menni. Nagyon hülye voltam és bejelöltem első helyre:D. Így olvasgatva a fazekassal kapcsolatos kérdéseket, nem sok esélyét látom, hogy bekerüljek.:// De azt olvastam, hogy lehet változtatni a sorrenden... Ez igaz?:))

2014. febr. 21. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor majd felvesznek a harmadikba.. egy sulin belül is van különbség a szakok között.

Az én sorrendem így nézett ki:

1. a város legjobb sulija - biosz-kémia

2. a város legjobb sulija - humán

3. a város legjobb sulija - spec. angol

4. egy közepes gimi - infó

5. szintén az előző - általános

Mint láthatod elég sokféle volt a listám. Az első helyre nem vettek fel, a másodikra pedig simán bekerültem :)

2014. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem változtattál a sorrenden?:)
2014. febr. 24. 09:46
 13/19 anonim válasza:

szia!


Már bocs de nagyon gyorsan változtasd meg. kb 80-90 ponttal vesznek fel a Fazekasba

2014. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Huu bocsi kicsit kések a válasszal. Nem változtattam a sorrenden :)

Szerintem még mindig fölösleges. És utolsó, ezt most miért mondod? Ha megváltoztatja a sorrendet, még a legkisebb esélyt is megvonja magától, hogy felvegyék a Fazekasba. Attól meg nem kell félni, hogy a többi megjelölt suliba nem veszik fel emiatt... Nem a sorrenden van a lényeg. A sorrend azért van, hogy feltüntesd, hogy melyik suliba szeretnél leginkább menni. Lehetsz akár egy nagyon hülye gyerek is, és írhatsz első helyre egy nagyon elit sulit, mögé pedig egy legalja szakiskolát, legfeljebb nem vesznek fel az elitbe. A sorrend nem befolyásolja, hogy felvennének-e az adott helyre. Ha a Fazekasba nem veszkk fel, akkor (remélhetőleg megjelölt egy gyengébb, de jó sulit is) felveszik a másodikba.

Egyébként kedves utolsó, te is egy ilyedt felvéteiliző vagy? :) Szerintem nektek valamit nagyon nem jól magyaráztak el... 75-80 pontos központikkal pedig kinéztem volna belőletek, hogy megértitek az egész logikáját. Én tavaly felvételiztem, 70 pontos központival, nem volt semmi gond, felettek a megye legjobb sulijába :) (bocsi, ha valami infót már az előző hsz-emben is leírtam, nem olvastam el)

Utolsó előtti

2014. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Végül nem változtattam.:)
2014. márc. 29. 15:15
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató és kevésbé biztató válaszokat is:DD
2014. márc. 29. 15:16
 17/19 anonim válasza:
Szia! Végül mi lett? Én is 75 pontot írtam és felvettek a fazekasba. :)
2014. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat ?
2018. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kéttan ?
2018. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!