Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén szeptembertől fog valaki...

Idén szeptembertől fog valaki a 9. kerületi Leövey Klára Gimnáziumba járni? Vagy ha nem biztosan a Leöveybe, hanyadiknak jelöltétek meg? Melyik szakra szeretnétek menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Tudom, hogy még vannak a szóbelik, de már lehet tudni ha valaki mentesült alóluk. Hány pontotok van (eddig)? Mikor mentek szóbelizni?


Én nagy valószínűséggel drámára fogok járni, (elsőnek jelöltem meg, mentességet kaptam szóbeli alól) március elsején megyek reggel 9kor médiára szóbelizni. :)


Kíváncsi lennék, kikkel fogok egyszerre új suliba kerülni, vagy esetlegesen egy osztályba! :)



2014. febr. 21. 14:35
 1/10 anonim válasza:
Szia! Én holnap megyek szóbeli felvételire biológiából, sajnos nem volt elegendő pontszámom a mentesüléshez.Sok sikert a média szóbelidhez!:)
2014. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hajrá! :) Köszönöm, neked is sok sikert. Majd írd meg, hogy ment! :)
2014. febr. 21. 18:44
 3/10 anonim válasza:
Szija :) ügyes vagy! Én ma megyek szóbelizni angolból :)
2014. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia! Sok sikert hozzá!


Hanyadiknak jelöltétek meg a sulit?:)

2014. febr. 22. 12:18
 5/10 anonim válasza:
Én 2. nak :)
2014. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is másodiknak.:)
2014. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem haladó angolra felvettek mentesítve de mivel behívtak a madáchba meg a berzsenyibe is, amik erosebb sulik, ezert inkabb azokba szeretnék bekerulni :)
2014. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziaa:) grat^^ engem rajz es vizuális kultúra szakra vettek fel:) még a Berzsenyit és a Fazekast jelöltem meg. Ki vagy?:)
2014. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Remélem sikerül azért amit előbb jelöltetek! :) Hajrá :P


Utolsó, kitől kérdezted, hogy ki? :)

2014. febr. 23. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőled, kedves kerdező, mert a sulimbol nem csak en irtam be a Leöveyt :)
2014. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!