Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen az osztályk...

Szerintetek milyen az osztályközösség? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Szóval most felvételiztem a Madách Imre illetve a Berzsenyi gimibe is (bp) és az érdekelne,hogy ezekben a gimikben milyen az osztályközösség? Vannak kiközösítések, csúfolódások, bántások,sértegetések stb.? Csak mert nagyon szeretnék egy kellemes és jó helyre kerülni.

2014. febr. 22. 00:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Sziaa! Egyikbe sem jelentkeztem, de mindkettőről szinte csak jókat hallottam, főleg a Berzsenyit dícsérték nagyon. Sajnos mindenhol vannak kiközösítések, és kiszámíthatatlan, hogy milyen osztályunk lesz.

14/L^^

2014. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó hely mind a kettő-

Nem kell aggódnod egyiknél sem, hogynem jó helyre kerülnél

2014. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Csak mert most zéró suli utani programom van es olyan helyre szeretnek ahol konnyen beilleszkedek es hetvegente mondjuk elmegyunk moziba vagy kavezoba vagy bulizni meg ilyenek :)
2014. febr. 22. 19:31
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok.
2014. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ez engem is érdkelne:) A Madáchba én is jelentkeztem remélem felvesznek. Én még egy kicsit attól is tartok, hogy csak nagyon tanulós gyerekek lesznek ott. Mármint nem ítélem el őket én is kitűnő vagyok, csak sokkal lazább:) Félek, hogy nem lesz meg a társaságom:S Szerintetek? Ha esetleg valaki a Madáchba jár vélemény?:) 14/L
2014. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Akkor mi elvileg ott leszünk egymásnak társaságként kedves utolsó kommentelő :D

14/F

2014. febr. 22. 23:25
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ti milyen szakra jelentkeztek? Én 14/L és németre megyek, persze, ha felvesznek :)

2014. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Amúgy ezekben a gimikben ugye nem kell olyanra számítani hogy mondjuk csúfolnak vagy beszólnak vagy megaláznak mert ide ennél értelmesebb emberek járnak ugye????
2014. febr. 23. 00:56
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok:) Köszönöm a bíztató választ kedves kérdező, nagyon remélem:D Amúgy nem hiszem ide azért normális emberek jelentkeznek, de szerintem emiatt neked nem is kell aggódnod. Bár valahol láttam, hogy túl tökéleteskék vannak ott, azért azt sem kedvelném.Mellesleg nagyon szeretik a sulit:)
2014. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Hát a mostani sulimban közösségileg borzasztóan érzem magam és csak az tartja bennem a lelket,hogy 4 hónap ès vége úgyhogy a Madách ennél csak jobb lehet :) csütörtökön megyek szóbelizni :)
2014. febr. 23. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!