Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium (BP....

Teleki Blanka Gimnázium (BP. ) vélemény? Emelt szintű haladó angol nyelv-i osztály szóbelije nehéz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm már volt ott szóbelizni, azt mondta, nem volt nehéz. :) Az elején volt egy kis beszélgetés, aztán húzott egy témát, azt hiszem, az ételeket, mert megkérdezték, hogy tud-e főzni.. Hasonlók. Nem voltak nyelvtani kérdések. :)

A suli maga egy középerős gimnázium. Úgy hallottam, egész sok programjuk van. A diákok nagyon szeretik, a szülők már kevésbé - túl lazának gondolják, de a diákoknak pont ez tetszik benne. Aki elszánt, bárhonnan tovább tud tanulni, itt meg még jobb esélyei is vannak rá. :)

2014. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezen a héten voltam. Tényleg nem volt nehéz! Az elején csak kérdezgetnek, beszélgetnek. Kérdeznek rólad minden félét. Aztán egy képet adtak, és arról kellett beszélgetni! A végén lehet hogy még feltesznek pár kérdést a képpel kapcsolatban, de aztán már vége! Nagyon egyszerű! Semmi olyasmit nem kérdeznek, aminyelvtanos! Csak azt nézik hogyan beszélsz angolul! Ne idegeskedj! Nem fognak rossz szemmel rád nézni, nagyon kedvesek és segítenek! Ha bem tudsz válaszolni, mert lefagytál, másképp megkérdezik! Sok sikert! Szurkolok! Csak semmi idegeskedés! ;)
2014. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mikor mész?
2014. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, a Telekiben két időpont van megadva angol szóbelinek. A-K-ig volt február 18-án, L-Zs-ig 28-án. Mivel a kérdező nem volt az előzőn, ezért most pénteken megy. :)
2014. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen, elvileg Február 28. csak még nincsenek kint az időpontok arról a napról, szóval nem tudom hogy megyek-e. Reménykedek is, hogy nem lesz nehéz!:))
2014. febr. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!