Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy Kéttannyelvű szóbeli?

Hunfalvy Kéttannyelvű szóbeli?

Figyelt kérdés

Kérnek fogalmazást a céljaimról, vágyaimról, tapasztalataimról. Hunfalvysok, volt Hunfalvysok, tudtok segíteni, hogy nagyjából mit írjak? Keddre vagyok kiírva szóbelire és fogalmam sincs, hogy mit írjak..

Sokat számít egy jól megírt, átgondolt fogalmazás?



2014. febr. 23. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Motivációs levélről van szó,sokat számít egy jó fogalmazás magadról! Én a Cisztercibe is le kellett adjak egy ilyet,sokak szerint fontos,mert már van egy képük rólad.

(Dorottya,te vagy az? :D )

2014. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leírod a családod, eddig hova jártál iskolába, mik voltak ott a kedvenc tantárgyaid, miből voltál különösen jó, miért jelentkeztél ebbe a suliba, miért gondolod, hogy neked való lenne
2014. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Melyik nyelvet tanultad eddig, miért szeretnéd továbbra is tanulni, a hobbijaidról is írhatsz

Sportolsz-e valamit, ha igen mit

2014. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (nem Dorottya vagyok :))
2014. febr. 24. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Okés,csak az egyik barátnőm odajelentkezett és már túl is esett rajta:)
2014. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyenek voltak?

Miket kérdeztek?

2014. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lesz 3 feladatlap,arra van 30 perced megoldani...kérdezgetnek a suliról,meg a hobbidról,és arról a tündenyelves feladatlapról,ja és hogy miért szeretnél ebbe a suliba járni:)
2014. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem volt vészes, maximum izgultam.. Rám is szóltak, hogy ne izguljak már.. :D A tündésből csak 4 szóra elmékeztem, de nem nagy gond szerintem. Végülis ezt az iskolát jelöltem meg elsőnek.

Csak furcsáltam, hogy egy kéttannyelvű iskolában nem kérdeztek egy mukkot se angolul a szóbelin...

2014. febr. 26. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:
De fölvettek oda?
2015. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!