Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leérettségiztem tavaly....

Leérettségiztem tavaly. Jövőre még egy tantárgyból szeretnék. Visszamehetek a volt sulimba vizsgázni, vagy erre kijelölt iskolák vannak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló problémával kerestem meg nemrég az Oktatási Hivatalt. A hivatalos válasz így hangzik:


"Az október-novemberi vizsgaidőszakban érettségi vizsgára szeptember 5-éig, a május-júniusi vizsgaidőszakban február 15-éig személyesen vagy postai úton lehet jelentkezni az Oktatási Hivatal területileg illetékes regionális igazgatóságánál, valamint személyesen egy vizsgát szervező intézményben. (Azt tudnia kell, hogy a középiskolák nem kötelesek fogadni a velük tanulói jogviszonyban nem álló vizsgázók jelentkezését.) "


Tehát nyugodtan jelentkezhetsz a volt gimidben, ha fogadnak (ami elég valószínű), akkor érettségizhetsz ott - feltéve, ha oktatják az adott tárgyat. Sok sikert!

2008. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. júl. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!