Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Szabó Lőrinc...

A Budapesti Szabó Lőrinc Gimnáziumban milyen nehéz a szóbeli, miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
Gimnázium, szóbeli, szabó lőrinc gimnázium

2014. febr. 26. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2014. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam:D tegnap volt amúgy
2014. febr. 27. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Láttam, hogy a Szabó Lőrincbe jelentkeztél. Milyen volt a szóbeli? Végül felvettek? Mennyi pontot vittél és mennyit szereztél? Más kéttannyelvűket is megjelöltél?


A lányom most lesz nyolcadikos, és ezért érdekelne


Köszi:-)

2014. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,oda jelentkeztem:) Felvettek. 76 pontot vittem,szerintem 70-72 minimum kell ebbe az iskolába. Nekem nagyon jónak tűnik,mind közösségileg mind oktatásilag. A szóbeli anyaga fent van az interneten,elég nehéz,de ha rátanul az ember nem vészes. Én nem kéttannyelvűbe,hanem nyelvi előkészítőre jelentkeztem,mivel műszaki egyetemen szeretnék továbbtanulni és a matekot nem szeretném idegen nyelven hallgatni. Remélem segítettem!:)
2014. júl. 31. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi!
2014. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem az egyik unokatesóm jár a kéttannyelvű részbe. Hááát, annyira nincs megelégedve. Az angol jó, de pl. a matek vagy a töri nagyon gáz.

A nyelvi előkészítős osztályról meg csak rosszakat hallotam. A másik unokatesóm egy évet járt oda, a franciatanár egy katasztrófa, az osztályközösség szar, és oda mindenkit felvesznek. Ő 55 ponttal és egy gyenge szóbelivel simán bekerült.

Szóval ha jó sulira hajtasz, ezt fontold meg!

2014. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!