Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem volt ilyen nehéz a...

Csak nekem volt ilyen nehéz a szóbeli felvételi a Karinthyban? :D

Figyelt kérdés

Én nem tudom, talán csak nehezet húztam, esetleg nagyon izgultam, ami tulajdonképpen így is van. A matekot szerintem nagyon elrontottam, a magyar már könnyebben ment, de ezt az iskolát jelöltem meg elsőnek, ide szeretnék jönni, viszont ez volt az első szóbelim... Szóval eléggé beparáztam. Mateknál amúgy sem volt szimpiatikus a hölgy, de ez van.

Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy más is hasonló élményekkel jött ki a termekből?:Dd



2014. febr. 26. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mit sikerült húznod?

Mennyi pontod van eddig összesen?

2014. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mely tagozato(ka)t jelölted?
2014. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Én úgy éreztem, hogy könnyebb volt minden mint amit az előkészítőn csináltunk.
2014. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kérdező nem járt előkészítőre
2014. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Angolon voltál?
2014. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csak magyar és matematika van, nincs nyelv
2014. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kezet foghatunk! :/

2014. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A kéttannyelvű tagozatát jelöltem meg, és tényleg nem jártam előkészítőre, sajnos lekéstem róla... Amikor meghallottam, hogy a mateknál ugyanolyan fajta feladatok lesznek, meg is ijedtem, és a rossz sejtésem sajnos be is következett. Nagyon izgultam, szerintem mondtam pár oltári nagy baromságot is. De mindegy, a remény hal meg utoljára:)

Egyébként kitűnő bizonyítványom és 86 pontos központim van. De ahogy elnéztem, erre a tagozatra 80 pont alatt nemigen jelentkeztek.:D szóval megválogatják rendesen, kiket vesznek fel, ami nem is probléma, az viszont már az, hogy én mindennél jobban abba az iskolába szeretnék menni, mind a nyelv, az oktatás, a diákok és a tanárok miatt. És még sorolhatnám az elfekvését, ami számomra pont ideális, könnyen megközelíthető, az épület stílusát, szóval számtalan szempont van. Aaahj, annyira szeretném:( és persze, most, visszagondolva az összes feladatra tudom a választ, teljesen logikus az egész gondolatmenet, de a stressz teljesen lebénította az agyamat.

2014. febr. 27. 22:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudod a jelentkezettek pontszámát? Mármint a tagozatra? Mindhárom tagozatra ömlesztve van megadva a diákok azonosítója.A honlapról számomra nem derül ki, hogy ki milyen pontszámmal jelentkezett angol kéttanra. Vagy tévednék?
2014. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 brunyiella válasza:
Nem tudom, hogy mennyire számít a szóbeli, mert a fiam is tegnap volt és neki jól sikerült, mindent tudott pedig nem is járt előkészítőre. Viszont csak 72 pontos lett az írásbelije és, ha a 7. év végét és 8. félévet vesszük, akkor 44 pontja van a jegyekből(irodalom, nyelvtan, matek, angol, töri. Szóval nem tudom mi alapján döntenek.
2014. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!