Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi Kossuth Lajos Evangélikus Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, az ideiglenes felvételi lista szerint felvételt nyertem az iskolába. Két iskola közül nem tudok dönteni, ezért kérném a segítségeteket. Milyen az iskola hangulat, milyenek a tanárok, nem gyenge-e tanítás esetleg. 4-es és 5-ös tanuló vagyok. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

#továbbtanulás #felvételi #Nyíregyháza #Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium
2014. febr. 27. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni: média-informatika szakra jelentkeztem
2014. febr. 27. 15:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Én odajártam,tavaly ballagtam. Hát...vannak a Kossuth-nál elitebb gimik is az biztos,de én nagyon szerettem. Amúgy szerintem nem a tanítással van a gond,hanem néhány diák ba.szik tanulni,mások meg kitűnő tanulók. Szóval,vegyes a felhozatal,nem olyan egységes ,hogy pl mindenki mindenből ötös, vagy épp mindenki hót gyenge kettes. Különböző képességű emberkék vannak ott.

A tanárokról rosszat nem tudok mondani,akik engem tanítottak,mind jó fejek voltak.

Vallásos suliról van szó,de nem igazán veszik komolyan. Magyarán nem fognak beszólni egy festett haj,vagy műköröm miatt (bár nem tudom,lehet fiú vagy). Egy héten egyszer templomba kell menni ( suli időben , 45perc) aztán heti két hittan óra. Valamelyik hittan tanár tényleg tanít,de pl. a mi hittan tanárunknál csak beadandó dolgozatok voltak,aztán órán pedig azt csináltunk amit akartunk,persze ész szerű kereteken belül.


Csak rajtad fog múlni,hogy milyen lesz az érettségid.10-be vagy 11-be szétszedik az évfolyamot töriből,magyarból és matekból,attól függően kinek hanyasa van az adott tárgyból.

2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. márc. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!