Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha budapesti vagyok, akkor...

Ha budapesti vagyok, akkor van esély rá, hogy bevesznek budapesti egyetemi kollégiumba?

Figyelt kérdés
Otthoni gondok miatt mindenképp koleszos szeretnék lenni, csak nem tudom, hogy mennyire lehet szociális okokra hivatkozni, pláne, hogy valószínűleg önköltségesre fogok menni (mellesleg örökségből...). Azt hallottam, hogy a vidékieket annyira előnyben részesítik, hogy igazából teljesen esélytelen, hogy bevegyenek egyetemi koliban. Mit gondoltok? Volt már esetleg hasonló tapasztalatotok?

2014. márc. 1. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak Pesten található intézmény jöhet szóba? Vannak fizetős koleszok, ahova be tudsz költözni bármilyen intézményből, és nem is vészes árakért, vagy az évfolyamon belül is sokan keresnek albérlőtársakat.
2014. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, egyetemi kolira esélytelen vagy, vannak viszont fizetős diákszállók, ill. albérletek.
2014. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hivatalos felvételi eljáráson keresztül biztos nem vesznek fel- De ha esetleg van szabad szoba, lehet "vendégnek" kiadják, csak az val.színűleg drágább- kérdezd meg
2014. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!