Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Újbudai József Attila...

Az Újbudai József Attila Gimnázium közösségétől mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én a nyelvi előkészítős osztályba jelentkeztem, valamit a matematika tagozatra is. A lényeg az, hogy amit hallottam az iskoláról abból nem tudtam pontosan eldönteni, hogy mégis milyen.

Milyen az oktatás színvonala?

Milyen a közösség?

Milyenek a tanárok?

Milyenek a diákok?

Mennyire fontos az iskolában a kinézet és az öltözködés?

Hogyan állnak azokhoz a diákokhoz akik inkább a tanulásra öszpontosítanak?

Én speciel reál beállítottságú vagyok és elég jól tanulok. (Úgy histem)Nem járok el bulizni és nincs túl nagy ismerettségi köröm. Szerintem teljesen jól nézek ki külsőleg, de azonfelül nem horok különösebb ruhamárkákat. pl: (Bershka, Zara, H&M-ezeket nem).A lényeg az, hogy engem ez nem foglal le és nem is akarok nagyobb összegeket ezekre a cikkekre költeni. Engem a műszaki dolgok érdekelnek, valamint a természettudományok.

Szerintetek érdemes lenne-e a JAG-ba mennem?



2014. márc. 1. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az oktatás színvonala nagyon jó,tényleg jól tanítanak,én is nyelvi előkészítőn vagyok,szóval tudom.

A közösség az emberektől függ majd,de nálunk valami nagyon jó :)úgy érzem,hogy nem mindenhol van ilyen.

A tanárok is nagyon jó fejek,viccesek is és megértőek.Persze tudnak komolyak lenni,de hát ez a dolguk :D jól ki lehet velük jönni,ahogy te bánsz velük kb ők is úgy.

Elég sok diák van a suliban szóval ezt így nem lehet pár szóval meghatározni mert mindenki más és más.Van sok jó fej,sok vicces gyerek,vannak dívák,vannak füvesek,vannak rendesek és így tovább...

Azt nem mondanám hogy a ruha,meg ilyenek nem fontosak,mert eléggé számít az is,de csak akkor ha olyan közegbe szeretnél lenni.Hidd el hogy nem te lennél az egyetlen aki tanulni akar,mert ide a legtöbb diák 4-5-ösökkel jut be.Mindenkinek kell tanulni,nem egy szakiskola ez...És senki sem nézi le az olyanokat,akik jók valamiből :) az osztályunkban is vannak rendesebb gyerekek,és senki sem bántja őket,sőt.Tök mindegy milyen márkás a ruhád,szeretsz-e bulizni vagy sem,mert lesznek így is barátaid.Hogy érdemes-e ide jönnöd,azt döntsd el ezek alapján te :) de én nem bántam meg,tudtam hogy ide kell jönnöm.Remélem segítettem...

2014. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nagyon sokat segítettél. Megerősítetted a pozitív tapasztalataimat. :-)
2014. márc. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!