Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van bejutni a budapesti Apáczai Csere János Gimnáziumba 81 ponttal (magyar:41, matek:40) +maximális hozott ponttal és egy jó szóbelivel a biológia tagozatra?

Figyelt kérdés
-Emellett a 17 fős osztályba minimum hányadik helyen kell állnom ahhoz,hogy felvegyenek?

2014. márc. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani

Attól függ, hányan jelentkeztek és ők mennyire jók

2014. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az Apáczaiba a komplex tagozaton vagyok 12-es :) A bioszosok negyede majdnem biztos, hogy a komplexet jelölte be elsőnek. A komplexen előlem kiesett 5 ember és bekerültem. (23. voltam anno)

Bioszon, ha jót szóbeliztél és (nem tudom mennyi volt a szóbelire behívás határa) a pontok is jók akk szentem bekerülhetsz. De biztosat nyilván nem fogok tudni mondani :) Remélem sikerül, de nagyon fogsz félni mikor közzé teszik a felvettek listáját, ha az alap 18-ba nem vagy benne :) Én is nagyon féltem :)

Egyébként Ács Tanár Úr szóbeliztetett? :)

2014. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a pontokkal sok esélyed van, tavaly ennél rosszabb eredménnyel is bekerültek ;) es ne aggodj ha nem leszel benne az ideiglenes listában a top 18ban, sokan ki fognak esni eloled :)
2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Apis vagyok én is, 9.-es, bioszos...és 79 ponttal..., de volt akinek 70 körűl volt csak,és igen, aszt hiszem Ács tanátúr aratott..., mindenki a saját csapatát válogatja alapon..:D...mint Borissza tavaly...

2014. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felvettek ?
2014. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GamerLeo2000 válasza:
Felvettek?
2018. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!