Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvösben (Bp. ), biosz...

Az Eötvösben (Bp. ), biosz szóbelin tényleg lehet választani két témakör között? És aki már szóbelizett ott, elmondaná, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 13:13
 1/4 anonim válasza:
Szia!én voltam szóbelizni de nem lehetett választani, mindkettő témakörből kelett szóbelizni.
2014. márc. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem máááár,a honlapon más volt írva..na mind1,te milyen tételt húztál és h ment? És milyenek voltak a tanárok?
2014. márc. 4. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam és nem lehetett választani :( húzni kellett egy tételt amiröl beszélni kellett(én alégzést húztam) meg voltak adva kérdések azok alapján kellett jellemezni. Egy szövegetvis kellett húzni és arról is kérdeztek. Meg kérdeztek magamrol h mit szeretek csinálni a szabadidőmben stb. Meg hogy miért szeretnék oda menni.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek voltak amúgy.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!