Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Petrik Lajos két tanítási...

A Petrik Lajos két tanítási nyelvű szakközépiskoláról vélemények, és ott nagy a lányok létszáma? :D

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus, jó kapcsolatai vannak és szerintem színvonalas :) Anyu régen ott dolgozott, azt mondta, több lány van, mint fiú.
2014. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

fele-fele arányban vannak


én most vagyok végzős és RENGETEG ember egyetértésével elmondható ,hogy csalódás az iskola :/

szépen néz ki és mind labor, mind infó termek jól felszereltek, de nyilván ezzel próbál kompenzálni valamit...

na meg mikor jönnek külföldi emberek látogatóba van mit mutogatni, hogy "igen nekünk ilyen is van!"

2014. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!