Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valahol egyáltalán van ilyen...

Valahol egyáltalán van ilyen a tanár?

Figyelt kérdés
Minden órán feleltet minket mint ha más óra nem is lenne csak az övé, ha beteg voltál de amikor ott voltál vettétek az amiből felelni kell akkor is feleltet nem baj ha az idő alatt majd meg dögöltél és nem bírtál tanulni akkor is felelj. Ma a himnuszból feleltünk egy gyerek csak egy vagy kettő hibát ejtet benne és már kettest adott neki. És kb. minden órán 12 oldalt kell leírni a füzetbe de a szöveget annyira tolja hogy le se tudja senki írni az osztályból a szöveget oszt utána csodálkozik hogy nem tudjuk miből kell fellelni. Szerintetek normális egyáltalán ez a tanár.

2014. márc. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

"Valahol egyáltalán van ilyen a tanár?"


Van ilyen tanár.



"Szerintetek normális egyáltalán ez a tanár."


Normális, még ha ez egyelőre nem is világos.


"És kb. minden órán 12 oldalt kell leírni a füzetbe de a szöveget annyira tolja hogy le se tudja senki írni az osztályból a szöveget oszt utána csodálkozik hogy nem tudjuk miből kell fellelni. "


Több leleményt, diktafon funkció. Szépen csendben, nem felhasználva a tanár ellen, felveszitek, majd leírjátok, megtanuljátok, és kész, vagy csak te veszed fel telóra, és megtanulod egyedül, mindenki bevonása nélkül. Nekem is ilyen volt a töri, és magyar tanárom, de én felvettem, otthon pedig lejegyzeteltem, vagy sima vázlatot készítettem, és megtanultam.

Így utólag tudom, hogy nem akart rosszat, bár akkoriban sok más helyre kívántam őket. :)

2014. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez a tanár csak kivetíti az internetről szedet szöveget azt se tudja miről szól csak kereset valamit, oszt olyan gyorsan tekeri hogy nem tudjuk leírni. És amúgy a mai órán csak felelés volt 45 percig a himnuszból, és egyáltalán nem szokott beszélni akkor meg nem tudok semmit felvenni.
2014. márc. 3. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha "ilyen", akkor érdemes lenne megemlíteni az igazgatónak, esetleg előtte egyeztetni más osztályokkal, hogy velük is "ilyen"-e, vagy csak speciel veletek.

Ha mással is ilyen, akkor tényleg gubanc van, és említsétek meg többed magaddal az igazgatónak.

2014. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden osztállyal ilyen, de semmit nem lehet vele csinálni amikor meg mondjuk hogy még nem írtuk le akkor meg fel van háborodva. Amúgy az iskolába az összes tanár utálja kibírhatatlan egy ember, olyan feje van mint egy bérgyilkosnak.
2014. márc. 3. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már megkérni hogy haladjon lassabban? Vagy hogy mondja meg, hogy honnan vetíti ki az órai anyagot? (ha ppt.-ről akkor küldje el nektek e-mail-ban, ha honlapról akkor diktálja le a honlap címét stb.

A minden órai felelés teljesen normális, csak azt akarja, hogy megtanuljátok az anyagot.

A 12 oldal is rendben van, gyorsn haladtok az anyaggal, vagy nagyon részletesen beszél, de később mind a 2 jó lesz nektek.

És igen normális, csak nem az "babusgassuk a gyerekeket és beszélgessünk egész órán" típusú tanár. :)

14/L

2014. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!