Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium emelt...

Szent László Gimnázium emelt angol tagozat vélemények?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok/osztályközösségek? Milyen az angol nyelv oktatása? 4 év alatt el lehet jutni felsőfokig? Illetve még milyenek a sulis programok?

Március 17-éig lehet módosítani a rangsort, úgyhogy jól jönne egy-két vélemény. A másik 2 lehetőség a Madách vagy a Karinthy, még ha ezekről tudna valaki írni, azt is nagyon megköszönném!



2014. márc. 3. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt jelöltem elsőnek, második a Madách haladó angol.Az ideiglenes lista után majd lehet, hogy cserélek, mert a Madáchban úgy érzem nagyon jól sikerült a szóbeli, a Lászlóban már nem annyira.Mind a két suliról csak jókat hallok, de nekem a Laci sokkal közelebb lenne.Hány pontod lett?Nekem Laci 74.5+szóbeli ,Madách 248+ szóbeli.
2014. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Karinthy az hogy tetszett?

Ott is voltál szóbelin?

2014. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én oda járok,és nagyon szeretem.:) Kb 4-5 tanárt ismerek,akik ezen a tagozaton tanítanak,és szinte mindegyik jófej,és jól tanít.:) Tanárok 90%-a kb ugyanez,bár vannak kivételek,de hát mindenhol.:P Én az alatt a fél év alatt,amíg itt tanultam eddig,többet fejlődtem,mint az általánosban 1-2 év alatt.:) Szerintem simán el lehet jutni a felső fokig,de minimum egy középfokod meglesz,még ha nincs is olyan nagy nyelvérzéked.:D
2014. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!