Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki az ELTÉRE...

Van itt valaki, aki az ELTÉRE jár? Azon belül a gyógypedagógiára? Ha nem arra, akkor mindegy, csak ELTÉS legyen, lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés
köszii

2014. márc. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha ide leírod a kérdést.

1, lehet valaki válaszolna, de arra már nem veszi a fáradtságot, hogy üzenetet írjon.

2, én is ELTÉRE akarok menni, érdekelnének a válaszok :D

2014. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kérdések akkor :D

1. milyenek az órák? sok az anatómia?

2. megéri oda menni?

3. 2. félévtől lehet szakosodni?

4. milyenek a termek? előadások vannak vagy órák?(normál tanteremben)

5. 4 félév, ugye?


Nagyon hülyék a kérdések, de kérlek írjatok :D

2014. márc. 5. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének a válaszok, mert gyógypedagógiára adtam be a jelentkezésemet az ELTE-re :D

Viszont azt tudom, 8 félév, nem 4, és második évben kell szakirányt választani. :)



A szakirányválasztás a képzés második szemeszterében történik. A szakirányok közül - a Kar által megállapított feltételek szerint - egyet vagy kettőt lehet választani:


autizmus spektrum pedagógiája

értelmileg akadályozottak pedagógiája

hallássérültek pedagógiája

látássérültek pedagógiája

logopédia

pszichopedagógia

szomatopedagógia

tanulásban akadályozottak pedagógiája


[link]

2014. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is oda jelentkeztem :) pár dolgot már tudok, érdeklődtem sokmindenkitől :) van anatómia, aztmondják azok az órák a legnehezebbek, de elvégezhető :) és ti kolisok szeretnétek lenni? :)
2014. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
abszolút megéri, én most kezdem az 5. félévemet és nagyon szeretem. sok az előadás, de vannak szemináriumok és gyakorlatok is, ezek főleg a 3. félévtől kezdődően. az első év bevezetés jellegű, ilyenkor még sok a nagyelőadós óra (többszázas létszámokkal), de szakosodás után ritkul majd a csapat. a legtöbben az orvos-biológiai modulra panaszkodnak, hogy nehéz, ezen belül is az anatómia, de annyira nem kell tőle tartani. ha tanultok, akkor semmi sem teljesíthetetlen! és szerény véleményem szerint a szakpszichológia is van ugyanolyan nehéz, kinek-mi fekszik.2 félévben van szakirányválasztás, 3. félévtől már a két szakirányotokon fogtok tanulni. logopédiára és hallásra van alkalmassági vizsga, a többire nincs, tanulmány alapján dől el. a tanárok közt sok olyan van akinek a szakmában neve is van, vannak jó és rosszabb előadók is, de ez mindenhol így van. a suli elég elszeparáltan van az ecserin, és mivel egy karon egy szak vagyunk, így kicsit családiasabb a hangulat is. az épület fel van újítva, szerintem belülről tök korrekt, a termek szépek, és kert is van, ami szerintem nagy előny, sokszor ülünk ki tanulni.a képzés 8 féléves, de a 8. félév az csak gyakorlat :) ha még van kérdésetek nyugodtan írjatok!
2014. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!