Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak egy helyre hívtak be...

Csak egy helyre hívtak be szóbelizni, és oda nem vesznek fel. (ideiglenes jegyzékben szinte utolsó vagyok) Hogyan tudnék megkeresni iskolákat, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
És ne valami utolsó szakmunkásképzőbe kerüljek. Igazából nem vagyok olyan rossz semmiből, csak ez most nem sikerült. Meg olyanokat kérdeztek amiről nem tanultunk az előző sulinkban. (a szóbelin)
2014. márc. 6. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest.
2014. márc. 6. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Több helyet meg kellett volna jelölni a felvételi jelentkezési lapon, most már csak sorrendet lehet módosítani
2014. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többet jelöltem meg. Csak oda be se hívtak. Sajnos annyi eszem nem volt, hogy gyengét-közepeset is megjelöljek. Ebben a helyzetben még lehet valamit tenni?
2014. márc. 6. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd valahova be fognak osztani (ahol maradt hely),

de hogy ez mikor lesz, azt nem tudom- majd talán

miután meglesznek a véglegess rangsorok

2014. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesznek pótfelvételik, erre figyelj! Le ne késd. Hirdetni fogják az iskolák a honlapjukon.
2014. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem személyesen elcaplatva,vagy akár telefonon. ('hol van még hely' tekintetében)
2014. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!