Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek alkalmasak még a...

Szerintetek alkalmasak még a feladatra?

Figyelt kérdés

(VANNAK KIVÉTELEK!) Nem szeretnék gonosz lenni, de véleményem szerint, az idős tanárok már nem valóak a 21.századi tanítási órákra...

50-60 éves tanár a 21. század gyermekével mikor fog egyet érteni? Szinte soha, a legtöbb idős tanár még a kommunizmushoz,meg a háborús magatartáshoz van szokva, és ráadásul van amelyik paraszt módon szigorú, pl: beszólogat, lehülyéz,mert régen megtehette.(mondjuk a szavak rólam leperegnek, nem ez a lényeg most.)50-60 éves tanár a 21. század gyermekével mikor fog egyet érteni?

Észrevettem, hogy az osztálytársaim, meg az iskolatársaimnak több mint háromnegyede jobban teljesít fiatal tanár tanította órák alatt. Jobban ismeri a diákokat,így nem tesz felesleges megjegyzéseket,tudja kezelni őket. Az én iskolámban alig van fiatal tanár, és aki van, 1 ember, ő is túl van a 30-on, tudom,nem csak korfüggő, mert emberfüggő is,de akkor is...távol áll a diákoktól. A generációk közötti különbségek az oka...

Nektek erről mi a véleményetek?



2014. márc. 7. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan ki vannak égve már abban a korban

Legjobbak a harmincas tanárok

2014. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ellen viszont semmit nem tudsz tenni, csak annyit, hogy viselkedsz.

Ugyan olyan joga van, mint másnak.

TELJESEN igazad van amúgy.

2014. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont , csak ők tudják tartani a rendet. Nálunk (nem mindenki) de a fiatal tanároknál ordibálás van nem tud fegyelmezni mert szarik bele. Viszont a 50 éves tanár valahogy rendet tud tartani a legrosszabbak nál is ráadásul úgy hogy TISZTELIK!!! Ha kimegy nem kezdik el anyázni stb. Egy elég erős gimnáziumba járok. Persze kivételen vannak, vagy lehet hogy csak én fogtam ki olyan sulit ahol az idősebbek is még jók.


Amúgy az én kedvenc tanárom egy fiatal.

2014. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!