Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvin Mátyás Gimnázium...

Corvin Mátyás Gimnázium honlapjára fel fog kerülni az ideiglenes felvételi jegyzék?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsának tűnik, de még egy utalást - akár dátum formájában - sem találtam a weblapon erre vonatkozóan. Létezik, hogy nem teszik közzé a honlapon? És ha valóban nem, akkor milyen úton fogom megtudni, hogy hanyadik helyre voltak elegendőek a pontjaim? Csak nem kell zsákbamacskát játszani áprilisig. Előre is köszönök szépen minden választ.
2014. márc. 8. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hétfőn már fent lesz, nem minden iskola honlapján utalnak rá.
2014. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most a hétvégén biztos nem foglalkoznak vele

Meg kell várni a jövő hetet

2014. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El kell hogy keserítsek mindenkit, a Corvin nem fogja kirakni a honlapra az ifj-t:D Tavalyelőtt felvételiztem oda, és mikor betelefonáltunk, akkor közölték, hogy be kell menni az iskolába, mert ott lesz ki rakva a faliújságon.

Köztük ez is egy jó indok volt, hogy miért rakjam be utolsó helyre.:) Egyébként sem a legjobbakat hallottam róla, az igazgató pedig kapásból elmebeteg(amilyen az igazgató, olyanok a tanárok, mert ő választja ki őket), szóval nem ajánlanám.

2014. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen az infot
2014. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még anno amikor a tesóm jelentkezett oda, akkor sem rakták ki, de az hittem, hogy 7 év alatt azért csak megváltozott már ez. De ha nem, nem. :)
2014. márc. 8. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
És hányadik helyen vagy?
2014. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!