Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a 3 gimi közűl...

Szerintetek a 3 gimi közűl melyikbe a legérdemesebb menni? (Teleki Blanka gimnázium, Kőrösi Csoma Sándor kéttanításnyelvű gimnázium, Budai középiskola)

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Csomába
2014. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utána a Telekibe
2014. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Budait nem ismerem, de a másik kettőt igen. Cáfolnám az előttem író véleményét, szerintem a Teleki jobban megéri, mint a Kőrösi. Nálunk vagy tízen ott írták a felvételit, elég gyenge suli, főleg, hogy általános iskolai része is van, így nem olyan erősek a tanárok sem. Gyenge gimiként hírlik.. A Teleki egy közepes nehézségű gimnázium, a diákok imádják is imádják, mert nagyon jó a légkör, sok programjuk is van. :) Lehet, hogy ezek a Kőrösiben is megvannak, de tanulmányilag a Teleki jobb.
2014. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Budai-ba semmiképpen se!!! Igen rossz híre van.
2014. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 3. kerületi Kőrösire gondoltam! :)
2014. márc. 11. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Uh, akkor elnézést, én a pestire gondoltam. A Budai sulikat nem nagyon ismerem, csak nagyon keveset. :)
2014. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) Én meg a pestieket nem ismerem:D
2014. márc. 11. 20:57
 8/9 anonim válasza:
A Budaiba ne menj , ha nem akarsz folyamatosan embereket taposni , és korrupt tanárokat látni .
2014. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Telekibe se menj! Most volt igazgatóváltás, azóta szörnyű mi folyik ott... Én most voltam tizedikes, és sulit váltok, mert szörnyű volt a suli. A Budairól én sem hallottam jókat, Szóval a Kőrösibe menj!
2014. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!