Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EKF Mozgóképművész MA szak...

EKF Mozgóképművész MA szak vélemények?

Figyelt kérdés

#szak #főiskola #mester #Eszterházy #mozgóképművész
2014. márc. 9. 20:56
 1/1 anonim válasza:

Én alap szakos voltam de az ma-sokat ismertük. Csináltunk is velük egy-kétszer filmet. Ők mondták, hogy tulajdonképp nincs oktatás, rengeteg óra elmarad illetve kevés (heti két vagy három nap) és nem azt kapták amit ígértek nekik. A tanszékvezető valószínűleg televíziós-műsorkészítő szakot akart alapvetően, de a jelentkezőknek azt sugallták, hogy itt kisjátékfilmek készítésének rejtelmeit tanulhatják ki. Volt egy gyerek, aki első év után ott hagyta mert össze balhézott a szak felelős tanárral.


A nagy dobásként beharangozott Koltai Lajos a két év alatt egyszer tartott nekik órát... :). Az az egy óra is közös volt ba-sokkal, ott voltam. Azt pedig én is aláírom, hogy még rajta kívül is van tanár aki mindig havonta csak egyszer tart órát, hogy ezt miért tehetik meg ugyanjannyi fizetésért az rejtély. Emellett mind alapszakon mind ma-n gyakoriak a szinte ok nélküli buktatások és szívatások. Felszerelést nem lehet rendesen elkérni, mert a Líceum tv-sek oltári bunkók. Ma-n olyan is előfordult állítólag, hogy a vizsgafilm forgatására oda ment az egyik tanár és elhozta a kamerákat mert neki épp kellett máshol... Én ezért döntöttem úgy hogy nem ott folytatom tovább ma-n. Ha filmes szakon akarsz tanulni akkor legyél kitartó és csak a színműre menj vagy a bkf-re ne ide. Itt minden ami van csak a pangás.

2014. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!