Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valahogy ki lehet ezt kényszer...

Valahogy ki lehet ezt kényszeríteni az iskolából?

Figyelt kérdés

Végeztem egy sulival, megkaptam a diplomát.

Szeretném jövőre elkezdeni a jogot, már csak azért is, mert szakirányúnak számít a diplomám így csak 4 éves a jog.

Plusz a ME azt mondta nekem, hogy valószínűleg tárgyakat is számítanak be, de ezt mindig az aktuális félévben kell megejteni.

Nem lehet ezt valahogy előre hozni?

Tehát jó lenne már most látni, főleg, ha fizetek érte, hogy mi az, amit elfogadnának meg mi az, amit nem, mert ez így elég lutri.

Tehát lehet elkezdem a miskolcin és akkor a vége az lesz, hogy be se számítanak semmit.

Ha meg máshol csináltam volna akkor többet számítottak volna be.

Meg egyébként is, én is úgy spórolok akkor meg alapjáraton is másképp megy neki az ember, hogy tudja, hogy na ennyi kedvezményt kapok és nem majd a végén dől el.

Köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 10. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az ME-n vagyok, és nálunk olyan eset volt, hogy az egyik csávó be akarta számíttatni, de ahhoz egy zh-t kellett megcsinálnia, hogy meglegyen. Végül nem nyert. De ez tanárfüggő szerintem.
2014. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A tévében mondták, hogy a külföldi egyetemeken ha ilyesféle kérdéseket tesz fel valaki e-mailben az egyetemnek, akkor arra maximum egy órán belül választ kap. Ezek szerint az egy óra nálunk fél évet vagy akár több időt is jelenthet. Ilyenkor jut eszembe hogy Magyarországon élek.
2014. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!