Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tömörkény, Deák,...

Szegedi Tömörkény, Deák, Vasvári középiskolákról vélemény?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye ezekről az iskolákról? Akár ottani tanuló is leírhatná milyenek a programok, a légkör... Ezen kívül a Tömörkénybe a német kéttan, vagy Deák spec német az erősebb? Illetve milyen a Vasvári Közgazdasági osztálya?

2014. márc. 11. 15:08
 1/3 anonim válasza:
nehéz...
2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Deákos voltam, elmondom az én szemszögem:

A nyelvoktatás egészen erős, a légkör szerintem remek. Eleve fakad magából az épületből egy hangulat, nem semmi belépni az aulába és nyüzsögni. Gólyáknak van külön gólyatábor, ahol még iskola előtt megismerkedhetnek, majd novemberben vagy egy hét általában, amikor minden róluk szól, feladatokat kell csinálniuk. Ezt egy gólyabál zárja. Karácsonykor van Karácsonyi Est, ami nagyon hangulatos és kellemes ünnepély, igazán rá tudsz hangolódni az ünnepekre.

Áprilisban kerül sor a Deák Olimpia záróeseményére. Előtte mindenféle tárgyból, sportból vannak vetélkedők, az utolsó napon egyig van "tanítás", csak az első pár órát tartják meg, utána vannak különleges szabadprogramok, táncok és eredményhirdetés.

A szalagavató bál a végzősöket és tizenegyedikeseket érinti, fantasztikus esemény, amelyben az a legjobb, hogy a te saját iskoládban történik. (A legtöbb középiskola a Deákban tartja a bálját)

A bolondballagás is egy remek nap, 3 évig gyönyörködsz a végzősök vicces jelmezeiben, majd végzősként magad is belecsöppensz ebbe a színes forgatagba.

Tanárok szempontjából ugyanaz, mint bárhol. Vannak jók és kevésbé jók.

Én szerettem Deákos lenni, még annak ellenére is, hogy nem volt a legjobb osztályközösség, rengeteg élménnyel gazdagodhattunk és manapság is sokszor visszamennék nosztalgiázni.

2014. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ :) Még aki tud az kérem írjon!
2014. márc. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!