Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Csokonai Vitéz...

A Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumról mi a véleményetek? Jó suli?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 16:46
 1/5 anonim válasza:
csak az olasz tagozat
2014. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többi miért nem jó?
2014. márc. 13. 18:13
 3/5 anonim válasza:
0%

bunkó mindenki, lenézőek, ha más vagy mint a többi kikészítenek, van egy két borzasztó tanár, hallod félek lemenni az aulába mert simán bepofáznak vagy rádbasszák az ajtót, ha visszamehetnék az időbe eszembe se jutna beírni, utálom

3.napom volt és a halálát tervezem a fél sulinak

2014. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne hallgass az elsőre , Én is csokonais vagyok és egyátalán nincsennek ilyen esetek!! Sőt nekem még a végzősök segítenek is ha nem találok valamit pedig nem is ismerem őket. A tanárok nagyon jók szó szerint beléd "verik" az anyagot. Az elvárás nagy már most érzem ,de az egyik legjobb gimi Debrecenben tartani kell a szintet...ja és OLYAN ,HOGY BESZÓLNAK A FOLYÓSON NINCS! le se szarnak ha elmész valaki mellett.. Az első vagy nem is Csokonais vagy nem ide vettek fel és itt kiéled azt,hogy nem vettek fel anno ..ahogy az egyik tanár mondaná a suliból; "hát gratulálok!"
2014. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amit a 3-as válaszoló mond az a Szent József Gimnáziumban van.

1 évig jártam oda minden percet utáltam ott lenni, most a Csokonaiba járok és szerintem jó suli.

2022. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!