Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jutott be a Karinthy gimi...

Kamillewis kérdése:

Ki jutott be a Karinthy gimi valamelyik szakára? Vagy hányadik az ideiglenes listán?

Figyelt kérdés

én az angol kéttant jelöltem meg ott ugye 72 embert veszenk fel, én 33. vagyok. (a németet is megjelöltem ott 17. de értelemszerűen az angolra megyek)

Ki hányadik a listán, ki a biztos osztálytárs stb? :D


14/L



2014. márc. 11. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
és=is
2014. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én a 73. vagyok, egy ember meg csak kiesik előlem:DD remélem. Szóval ha minden igaz, évfolyamtársak leszünk :) DE VÁROM MÁÁR, ISTENKÉM
2014. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12, egy másik kérdésnél már leírtam, hogy én tuti nem oda megyek, úgyhogy gratulálok és remélem, jól fogod magad érezni. :)

#10, igen, úgy érzem, jobban járok a Lászlóval. (És ezzel a szöveggel majd remélem nem bántok meg egy karinthyst vagy leendő karinthyst, ez csak az én szerény véleményem, az én álláspontom. Ha valaki nem akarja olvasni, hogy a Lászlót pártolom, akkor ne olvasson majd tovább, nem szeretnék vitatkozni majd, hogy őszerintük ez egyáltalán nem így van. Ettől függetlenül bárki ugyanúgy élvezheti, imádhatja a Karinthyt, vagyis remélem, élvezni fogják. :)) Szóval. Nekem is volt egy karinthys időszakom, nagyon szerettem volna oda járni, élőkészítőn is ott voltam.. De ott elhidegült tőlem az iskola. Ridegnek éreztem a diákokat, az iskolát, maga az épület sem tetszett.. A tanárok viszont egész szimpatikusak voltak. A Lászlóban minden megfogott. Beléptem az iskolába, és elsőre hasra estem az épülettől, imádtam. Szerintem gyönyörű, régies, zegzugos és nagyon otthonos. A tanárok, akikkel nyílt napon és a folyosón találkoztam, egytől-egyig nagyon kedvesek meg viccesek voltak, az igazgatót is nagyon korrekt embernek találtam. A diákság nagyon színes, de én úgy láttam, összetartóak és bárkit kérdeztem, segítettek, beszélgettek velünk. (A Karinthyban szimplán fintorogva elmentek mellettem, hogy sietnie kell, de biztos csak rossz embert fogtam ki; mindenhol van ilyen egy hatszáz fős suliban.) Aztán volt egy mondat, ami mindkét igazgató szájából elhangzott, persze nem ugyanaz, csak a saját iskolájuk, hogy is mondjam, rangsorbeli szerepéről szólt, és ott sokkal másabbnak, pozitív értelemben másabbnak találtam a lászlós igazgató úr mondatát. Végül pedig a László az egyetlen iskola, amiről még sehol sem hallottam rosszat. :) Engem nagyon megfogott.

Elnézést a kisregényért.

2014. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utólag vettem észre a kérdést: igen, elsőnek jelöltem. :) És gratulálok, hogy benne vagy a németes létszámban!
2014. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

#13, szép érvelés volt, biztos boldog leszel abban az iskolában. :) Pont ezt mondták többen is, hogy abba az iskolába kell menned, ami első látásra megfogott. Az első látogatásnál megjelenő érzések, amelyek miatt később megbánnád, hogy nem oda mentél. Szerintem jól döntöttél.:) (És ezt úgy mondom, mellékesen, hogy én pont a 73-as vagyok az ideiglenesen - a Karinthyban, ugye.:D)

Na mindegy. Egyébként ezek szerint te eleve a Szent Lászlót jelölted meg elsőnek?

2014. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja, jó. Én meg most vettem észre, hogy a Szent Lászlót jelölted meg elsőnek:DD akkor semmi
2014. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, nagyon szépen köszönöm. :) Remélem, te is ugyanolyan jól fogod érezni magad a Karinthyban, mint ahogy én tervezem a Lászlóban. :D

Egészen januárig úgy volt, hogy a Karinthy lesz az első. Aztán utána gondoltam meg magam teljesen. :)

2014. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!