Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan budapesti gimnazium,...

Van olyan budapesti gimnazium, ahol nem adnak fel lecket?

Figyelt kérdés
Olyan gimnaziumot keresek, ahol megtanitjak az anyagot a suliban es nem kell otthon meg orakat tanulni.

2014. márc. 14. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű! Legyél tanszobás!
2014. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?!
2014. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
EZ most egy komoly kérdés vagy valami poén? Ők leadják az anyagot, ha te ott mindent megjegyzel akkor nem kell otthno tanulnod. De abból kiindulva, hogy olyan iskolát keresel ahol otthon nem kell tanulni, akkor nem olyan az agyad, hogy mindent elsőre azonnal megjegyez. Így nincs nyert ügyed. És a gimnáziumok nem olyan könnyűek.
2014. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem poen. Jartam kulfoldon iskolaba, es egesz heten nem adtak lecket, ott megtanitottak mindent.

En egyszeruen keptelen vagyok otthon ravenni magam, hogy tanuljak ... Ahhoz en mar tul lusta vagyok. Es mindig ebbol van a baj.

Pedig ha jok a tanarok, akkor a suliban jol megy a tanulas.

Szoval van ilyen suli Budapesten vagy nincs?

2014. márc. 15. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Egy alap dolog, hogy otthon is tanul az ember. Ugyanis 45 perc alatt az anyagot nem lehet megjegyezni vagy ha igen akkor valami keveset vesznek. Pl egy angol szavakat, hogy lehet megjegyezni, azt otthon is kell tanulni. Hacsak valaki nem olyan, hogy egyszer hallja és kész. Ha meg valahol elkezdik valami játékos formában tanulni órán akkor az valami kisegítő lehet.
2014. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha a fejedben egy tera bájtos meghajtó van akkor nem kell otthon tanulnod, órán az anyagot lemented egy word-be, órán pedig csak megnyitod,



(poén)

2014. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10:31


Az emberi agy jóval nagyobb mint 1 TB. Olyan 2-3 petabyte.

2014. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
hallod,kérdező,te egy akkora őstulok vagy.Otthon mindig kell tanulni valamit,a lustaság az a te gondod,kis finnyás takony vagy.
2014. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!