Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek de nem tudom, hogy...

Maglódi. kérdése:

Felvettek de nem tudom, hogy mit mondjak az elbeszélgetésen!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Felvettek a rendészetre de viszont elkéne mennem egy elbeszélgetésre, fel is készültem egyedül egy kérdésre nem tudok konkrét választ adni. Miért akarok rendőr lenni? mivel nem rendőr hanem ink. nyomozó szeretnék lenni nem tudom, hogy erre a kérdésremit válaszoljak :/ előre is köszönöm a segítségeket :) (azok akik poénkodnak a rendőrökkel keressenek más kérdést ;) xD)

2014. márc. 15. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is azért akarsz rendőr lenni, mert ez egy komoly szakma, megbecsült, és biztos egzisztencia. És végül de nem utolsó sorban - ezt csak úgy informálisan mosolyogva jegyzed meg - gyerek kori álmod, hogy egyszer nyomozó lehessél.


Az utolsót már csak azért is jó így megemlíteni, mert a pszichológus úgy veszi, hogy vannak céljaid, és ambícióid a szakmán belül.

2014. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EZ a Közszolgálati Egyetem? Mert tudtommal nem elég a rendészeti közép végzettség egy nyomozóhoz. Ott sose lesz tiszt az ember. A diploma után kaphatja meg a tisztit.
2014. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy egyetem ott még nem tartok ez a szakközép :)
2014. márc. 15. 13:29
 4/4 anonim válasza:
Én azt mondanám hogy azért akarok rendőr lenni mert szeretnék segíteni az embereken.
2014. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!