Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég durván lejjebb kerültem...

Elég durván lejjebb kerültem az ideiglenes listán. Ez hogy lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nos, a 2. helyre jelölt emelt angolra 34 fő a képzéskeret és 45. voltam 163 ponttal. Ma amikor megnéztük 79. voltam 155 ponttal! Ez hogy lehet? Így ide már semmi esélyem.... most attól félek, hogy az 1.-nek jelölt két tannyelvűbe is vonnak le tőlem pontot, és akkor oda sem kerülök be. (képzéskeret 34 fő, jelenlej 35. vagyok) Az is érdekes mondjuk, hogy ott 166 pontom van, az angol emelten pedig 163 pontom volt. Azaz most már csak 155! Ez miért van így? Miért vontak le ennyi pontot tőlem?

2014. márc. 15. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A többiekkel is ez történt?
2014. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De ez melyik iskola?
2014. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium. De ez megtörtént velem a Táncsicsban is, ott 2 pontot vontak le.

Másnál is láttam, pl. tudom, hogy az angol két tannyelvűn a 37.-nek is 166 pontja volt, neki most 165 van.... Aztán még ki tudja kivel volt még ez. De ezt miért csinálják? Nem tudták a pontjaimat rendesen, vagy mi?

2014. márc. 15. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy pl. több embernél pontegyenlőség volt

és újrapontoztak, mert úgy tudom, hogy a helybeli jelentkezőnek előnye van nem helybelivel szemben

2014. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezd meg őket mailben, hogy mi alapján

módosult az eredeti pontszám

2014. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De amit elsőnek jelöltél, ott nem kerültél lejjebb

Lehet azzal van összefüggésben, hogy aki nem elsőnek jelölt vlmilyen szakot, ott hátrébb sorolták (mert előrébb rakták azokat, akik első helyre rakták)

2014. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt hallottam, hogy a helybelieket, szociálisan rászorulókat, sok verseny eredményűeket, és az adott gimibe járó nagy tesóval rendelkezőket előrébb számítják.... ha pontegyenlőség van. De nekem most a szóbeli eredményemből vontak le. Mert az írásbelim adott, a hozott pontjaim pedig maximálisak.
2014. márc. 15. 17:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam arra, hogy meg kéne kérdezni az iskolát, de az olyan "számon kérős"...
2014. márc. 15. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy tudhatod meg, ha megkérdezed az iskolától

Jogod van megkérdezni, ha már oda jelentkeztél, egyáltalán nem számonkérős

2014. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kéttanosba még simán van esélyed (a mostani állás szerint) Ott remélhetőleg nem fognak pontot levonni

(pláne hogy elsőnek jelölted)

2014. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!