Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytornász szakon milyen...

Gyógytornász szakon milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Debrecenben értem. Oda szeretnék menni, de a kémiát, fizikát utálom, nem is tudom. Biosszal még el vagyok valahogy. Tesi nem kell, igaz? Köszönöm szépen!

2014. márc. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Van kémia, biokémia, biofizika, anatómia, ami szintén elég kémiás, gyógyszertan,ami szintén az, ápolástan. És igen, van tesi is, két félév kötelező.
2014. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
heeeheee akkor az már nem leszek :D
2014. márc. 19. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
és pestre járok, de szerintem a mi sulink nem sokban tér el a debreceni tárgyaktól. nálunk van élettan is, abban van egy kis kémia, de meg lehet csinálni, nekem se kép, se hang a kémia, mégis meg lehet tanulni. a mozgástan órán, legalábbis az elején van csomó fizika, amiből szintén nem tudok semmit mert kéttannyelvűbe jártam és ilyen tárgyaink nem voltak, de az is megtanulható, csak nehezebben. nálunk pl. így konkrétan nincsen kémia. az edzéselmélet is kicsit fizikás-számolós. van biofizikánk, de sok köze nincs a fizikához. orvostechnikai eszközöket veszünk belőle. és biomechanika, az az anat, biofizika és a fizika keveréke, de az is simán megtanulható. nálunk van alkalmazott biosz, de csak egy félév, szövettant meg sejtbioszt vettünk rajta, azért az elég nehéz, de szintén megtanulható. van mikrobiosz is, az se nehéz. népegészségtan, közegészségtan, addiktológia, 2 féle pszicho, társadalni normák, gyógyszertan, ápolástan, klinikai szimuláció, elsősegély, meg mindenféle fizioterápia. pl geriátriai, pulnomológiai, kardiorespiratorikus, neonatológiai, orthopédiai, traumatológiai, nőgyógyászati, ilyesmik.
2014. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!