Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanfolyammal + önálló készülés...

Tanfolyammal + önálló készüléssel fel lehet jól készülni emelt szintű biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Középsuliban nem tettem emelt biosz érettségit és már nagyon bánom. Mindig is jó biológiás voltam és mindig is nagyon érdekelt, de középiskolában lusta voltam, most meg foglalkoztat a gondolat, hogy átváltsak egy bioszos szakra, ehhez kéne az érettségi. Tudom, hogy nehéz bepótolni két évnyi faktos anyagot, viszont nagyon jó fejem van.
2014. márc. 20. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges, vágj bele bátran! :)

Milyen szakra mennél?

2014. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy igazából nem is tudom :P Ez egy hosszú történet, de az a lényeg, hogy nem igazán alakult még ki bennem, mit is szeretnék, és kétlem, hogy bármit kezdenék azzal, amit jelenleg tanulok (kvázi, csak hogy legyen egy diplomám). Egyszerűen szeretném, ha lenne egy ilyen plusz adu a zsebemben.
2014. márc. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!