Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen szakdoga konzulenssel,...

Ilyen szakdoga konzulenssel, hogy írjam meg?

Figyelt kérdés

A konzulensemnek folyamatosan küldöm a már megírt részeket, de semmit nem reagál vissza rá. Nem csak nekem, a többi szakdolgozójának sem.

Ennek tényleg így kellene működnie? Nekem valamiért az a kép van a fejemben, hogy átolvassa, és megírja mi nem jó, mit írják át, mivel egészítsem ki stb... De ez semmit nem csinál. Félek, hogy emiatt nem fogják majd elfogadni, mert nem találják megfelelőnek.

Most ebben a félévben a gyakorlatomat töltöm és emiatt még személyesen se tudok vele konzultálni, mert ahhoz gyakorlatról kellene hiányozni, amit nem lehet, plusz rengeteg idő az utazás. De am e-mailekre nem reagál. A legutóbbi személyes konzultációnk alkalmával azt mondta, hogy elolvassa az eddig megírt részt, hogy majd ír, hogy milyen, de ez már régen volt, és semmi válasz.

Nagyon nem akarok emiatt csúszni, ha nem fogadják el, konzulenst pedig nem válthatok :(



2014. márc. 24. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, ha ez vigasztal. Gyűjtöttem egy rakat anyagot, nekiálltam megírni, majd írtam neki, hogy ha kész lesz elküldöm. Ő meg leszúrt, hogy miért nem küldtem neki részletekben. Hát most mit zaklassam oldalanként. Úgy voltam, hogy majd a végén megnézi, megmondja, mit kell átírni/ javítani, kész.
2014. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nekem meg ő mondta, hogy küldjem, ami kész, és majd javítja, de minek mondd ilyet ha nem is csinál semmit.

Nálad akkor már el sem olvassa így?

2014. márc. 27. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
De, elolvassa egyben, elmondja a véleményét, és az alapján átírom.
2014. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Nem reagál semmire, le se sz*rja... azért ez elég gáz szerintem is. Személyesen én se tudok konzultálni. Remélem kárpótlásul jó jegyet ad. Azért az elég gáz lenne, ha úgy húzná le, hogy közben nem mondott semmit mit csináljak máshogyan... éna hivatkozásokkal vagyok bajban, ott kéne egy kis segítség. Szóval szerintem reménykedjük a jó jegyben, mást nem tehetünk :-)
2014. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nálunk nem ő adja a jegyet, hanem az opponens. Am én se nagyon vágom ezeket a dolgokat, de úgy tudom nem a konzulens adja a jegyet. Nekem még csak jó jegy se kell, csak az kell, hogy ne dobják vissza... Nem lennék büszke egy kettesre, de inkább az, minthogy ne is fogadják el, és csúsznom kelljen fél évet.
2014. márc. 28. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ideje veled foglalkozni, rajtad kívül még millió dolga/szakdolgozója van. Tudom, az ember hajlamos azt hinni, hogy a tanár esedezve várja a jelentkezését, amikor szakdogát ír, de ezt csak te érzed fontosnak, a tanár leszarja magasról a szakdogádat. Nyugtasson az, hogyha komoly hibákat látott volna benne, akkor azért biztos szólt volna, hogy rossz irányba haladsz.
2014. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!