Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan vehetném rá, hogy ne...

Hogyan vehetném rá, hogy ne írja be a jegyet?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy matek témazárót írtunk a testek felszínéről és térfogatáról. Volt egy feladat amit nem tudtam, ezért gyorsan kitéptem egy lapot amin azt hittem, hogy a húrtrapéz alapú hasáb térfogata (ez volt a feladat) van. Kiderült, hogy rossz lapot téptem ki, mert így is siettem, mert csak 5 perc maradt az órából. Szóval ott vagyok, meglőve, hogy most mit kéne csinálnom. Odafordultam az előttem ülőhöz és megkérdeztem, hogy mi az eredmény, de mire válaszolt kicsöngettek és ott állt mellettünk a tanár, hogy bekérje a lapokat.Mikor elmondta az előttem ülő a választ akkor mondtam a tanárnak, (feladtam) hogy "jófej leszek és ezt nem írom be", de tök viccesen, mert a tanár is jó fej. A következő óránk tesi volt, úgyhogy rohantunk le az öltözőbe, a lapot meg otthagytam. Mivel, hogy a tanár osztálytermébe voltunk ezért átnézte a padokat szemétért és megtalálta a puskát. Én már nem voltam ott, csak egy barátom. Ő azt állítja, hogy simán ráírta az egyest a dolgozatomra, de én nem hiszek neki. (Full ötös vagyok első óta) Szerintetek, ha elmondom a tanárnak, hogy meg tudnám írni a dolgozatot a puska nélkül (most is úgy írtam) akkor megengedi, hogy újraírjam? Így nyolcadikban nem engedhetek meg magamnak egy egyes témazáró jegyet :/
2014. márc. 24. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele
2014. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tanárt, hogy tényleg ráírta-e az egyest
2014. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Húúú ha most le írnám az összes dolgot, ami ezzel kapcsolatban eszembe jutott! Inkább nem válaszolok mást!
2014. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!